Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie Fat Skewers - Caledonie

24. listopadu 2004
Jádro kapely tvoří Michal Hoferik a Petr Harazin studující kytaru na ZUŠ B. Martinů. Na Základní škole Generála Svobody se koná jejich první vystoupení – elektrická kytara a zpěv. Po tomto vystoupení se ihned objevila první nabídka a to na vystoupení na akci s názvem Missák 2005.

15. ledna 2005
Ve stejném složení a ještě s jednou kytarou navíc odehráli 3 skladby a to Obchodník s deštěm, Po Hádkách od kapely Kryštof a Under the Bridge od Red Hot Chili Peppers.Zde se naskytla myšlenka založit kapelu a tak se přidalo sesterské duo - Lucka (kytara) a Verča (bass kytara) Procházkovy.Po třídním koncertu si Petr vyhlédl velice nadaného kytaristu Štěpána Petrů a hned ho oslovil.

V kapele chyběly bicí a tak se k nám přidal Kuba Krakowczyk. Jako poslední se ke kapele přidal velký šprýmař, klavírista a saxofonista Tomáš Tkačík, zvaný Trubadúr.

Březen 2005
Kytarista Štěpán přišel s názvem kapely Fat Skewers. Jeho návrh byl schválen…

Květen 2007
Koncem roku 2006 začíná kapela uvažovat o pravidelném koncertování na klubové scéně, ale k tomu musela zredukovat nadpřílišný počet kytaristů. "Černý Petr" padl na Michala Hoferika a Lucii Procházkovou, kteří s námi začátkem května 2007 ukončili spolupráci.

Začátkem školního roku 2007/2008 s kapelou výrazně omezil spolupráci její stálý host Jiří Javorský, který je příliš zaneprázdněn na to, aby s kapelou pravidelně koncertoval

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář